Murat Yetkin yazdı: “Fethullahçıları devlete CHP mi, ‘Bay Kemal’ mi yerleştirdi?”

Gazeteci Murat Yetkin bugün kişisel blogunda yayımladığı yazısında, “Fethullahçıları devlete kimin yerleştirdiği” yönündeki tartışmalara değindi.

“Bahçeli neden Erdoğan’dan çok Erdoğancılık yaparcasına, Kılıçdaroğlu’nun ‘FETÖ’nün siyasi ayağını açıklayacağım’ açıklaması öncesinde, adeta önleyici bir caydırma hamlesi yapmıştır? Bunun yanıtını belki Erdoğan ve Bahçeli’nin ‘yüzde 50 artı 1 oy’ zinciriyle birbirlerine -siyaseten- muhtaç hale gelmesiyle izah etmek mümkün” diyen Murat Yetkin‘in yazısının tamamını okumak için tıklayınız.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar