Koronavirüs tedavisi gören Fatih Terim’e spor dünyasından destek mesajları geldi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim dün Twitter hesabından koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını ve hastanede olduğunu kamuoyu ile paylaşmıştı. 66 yaşındaki futbol adamının açıklamasının ardından sporun farklı dallarından destek mesajları geldi.

Terim’in koronavirüse yakalanması ve hastaneye yatması dünya basınında da yankı uyandırdı. Avrupa’nın en çok okunan spor gazetelerinde ilk haber olan Terim, Nijerya’dan Hindistan’a kadar spor gündeminde yer aldı.

-Daily Mail: “Galatasaray’ın 66 yaşındaki patronu Fatih Terim test sonucunun pozitif olduğunu açıkladı ve ekledi: Hastanede emin ellerdeyim”

-L’Equipe: “Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Kovid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı”

Marca: “Avrupa’da en son durdurulan liglerden olan Türkiye Süper Ligi’nde şimdi tanınmış bir pozitif vaka var: Fatih Terim” 

-La Gazzetta dello Sport: “Futbolda bir başka ünlü isim daha pozitif çıktı. Fiorentina ve Milan’ın eski teknik direktörü, şimdi Galatasaray’ı çalıştıran Fatih Terim de Kovid-19’a yakalandı”

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar