Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı: “Toplam vaka sayısı 2433’e, bugün kaybettiğimiz 15 hastayla birlikte toplam ölümlü vaka sayısı 59’a yükseldi”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son günlerde alışıldığı üzere bu akşam da (25 Mart) Twitter hesabından, Türkiye’deki koronavirüs vakalarıyla ilgili son verileri paylaştı. Son 24 saatte 5 bin 035 test yapıldığını dile getiren Bakan Koca, bugün içerisinde kaybedilen 15 hastayla birlikte toplam kaybedilen hasta sayısının 59’a, toplam vaka sayısının ise 2433’e yükseldiğini duyurdu.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar