“imece dialogues” serisinin ikincisinde “Değişimde İşin Geleceği” ele alınacak

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print

Zorlu Holding’in de kurucu ortakları arasında yer aldığı sosyal inovasyon platformu “imece”, koronavirüs krizinin getirdiği değişim ortamını kapsamlı şekilde ele alan, “imece dialogues” adını verdiği etkinlik serisine, “Değişimde İşin Geleceği” paneliyle devam ediyor. Panel, bugün (20 Mayıs 2020 Çarşamba) 18:00-19:30 saatleri arasında Zoom üzerinden gerçekleştirilecek.

Moderatörlüğü’nü S360 Kurucusu ve Genel Müdürü Kerem Okumuş’un yapacağı panelin konuşmacıları Ebru Dildar Edin (Garanti BBVA Kurumsal Yatırım Bankacılığı ve Global Piyasalar Genel Müdür Yardımcısı), Hakan Timur (Sabancı Holding İK ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı), Kerem Alper (ATÖLYE Kurucu Ortağı), Semih Boyacı (Impact Hub İstanbul Kurucu Ortağı) ve Mehru Aygül (Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü). Paneli izlemek isteyenler (https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEsdeGrrT8tG9csHUF7dTscu21nOEex9hTT) üzerinden kayıt yaptırabilecek. Panel, YouTube’daki “imece platformu”nda da canlı olarak izlenebilecek.

Korona işin geleceğini nasıl etkileyecek?

“imece dialogues” etkinlik serisi, uzun süredir devam eden büyük değişimin yaşanan salgın ile yeni bir fırsat penceresi açıp açamayacağı sorusuna odaklanıyor. Yaşam tarzımızdaki değişimlerin daha insancıl sistemlerin kurulmasını sağlayıp sağlayamayacağını, bugün içinde bulunduğumuz durumun bize toplumun, işin ve öğrenmenin geleceğine dair hangi ipuçlarını verdiğini sorguluyor. Yaşanan değişimi anlamlandırmaya çalışmayı ve içinde taşıdığı potansiyel başlangıçları keşfetmeyi amaçlıyor.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print
  • Medyascope
  • Medyascope Plus