Konu: kupon

İddaalı Gündem: 6-9 Mart İddaa tahminleri

Medyascope yorumcuları Eyüp Yıldız ve Metin Dirim, 6-9 Mart arasındaki önemli futbol ve basketbol maçlarını değerlendirip, İddaa tahminlerini paylaştı.

İddaalı Gündem: 3-4-5 Mart İddaa tahminleri

Medyascope yorumcuları Eyüp Yıldız ve Metin Dirim, 3-5 Mart tarihleri arasındaki futbol ve basketbol maçlarının değerlendirmesini yapıp, İddaa tahminlerini paylaştı.

İddaalı Gündem: 28 Şubat – 2 Mart İddaa tahminleri

Medyascope yorumcuları Eyüp Yıldız ve Metin Dirim, 28 Şubat- 2 Mart tarihleri arasındaki futbol ve basketbol maçlarını yorumlayıp İddaa tahminlerini paylaştı.

İddaalı Gündem: 21-24 Şubat İddaa tahminleri

Medyascope yorumcuları Eyüp Yıldız ve Metin Dirim, 21-24 Şubat arasındaki futbol ve basketbol maçlarını değerlendirip İddaa tahminlerini paylaştı.

İddaalı Gündem: Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi İddaa tahminleri

Medyascope yorumcuları Eyüp Yıldız ve Metin Dirim, uzun bir aranın ardından tekrar başlayan Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi mücadelelerini değerlendirip İddaa...

İddaalı Gündem: 14 – 17 Şubat İddaa tahminleri

İddaalı Gündem'de bugün, Metin Dirim ve Cemil Taşkale, 14-17 Şubat arasındaki futbol ve basketbol maçları hakkındaki kupon ve sonuç tahminlerini konuştular.

İddaalı Gündem: 11-13 Şubat İddaa tahminleri

Medyascope programcıları Eyüp Yıldız ve Metin Dirim, başta Ziraat Türkiye Kupası olmak üzere futbol ve basketbol maçlarını değerlendirip, İddaa tahminlerini paylaştı.

İddaalı Gündem: 28-31 Ocak İddaa tahminleri

Medyascope programcıları Eyüp Yıldız ve Metin Dirim, 28-31 Ocak günleri arasında oynanacak futbol ve basketbol maçlarını değerlendirip, İddaa tahminlerini paylaştı.

İddaalı Gündem: 24-27 Ocak İddaa tahminleri

Medyascope programcıları Eyüp Yıldız ve Metin Dirim, İddaalı Gündem programında futbol ve basketbol tahminlerini paylaşıp spor gündemini konuştu.

İddaalı Gündem: 21-22-23 Ocak İddaa tahminleri

Medyascope programcıları Eyüp Yıldız ve Metin Dirim, 21-24 Ocak tarihlerinde oynanacak futbol ve basketbol maçlarını değerlendirip İddaa tahminlerini paylaştı.

İddaalı Gündem: 26-27-28 Kasım Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi İddaa tahminleri

Eyüp Yıldız ve Metin Dirim, Medyascope ekranında, Avrupa kupalarında mücadele edecek takımlarımızın maçlarını değerlendirip, İddaa tahminlerini ve kupon önerilerini paylaştılar.

İddaalı gündem (11 Mayıs 2018): Süper Lig’de finale doğru

https://www.youtube.com/watch?v=xsKllRQpYsU https://soundcloud.com/medyascopetv/iddaali-gundem-11-mayis-2018-super-ligde-finale-dogru

En Yeniler