Nasıl Olunur? (1): Nasıl profesyonel konuşmacı olunur? Serdar Kuzuloğlu anlatıyor

Serdar Kuzuloğlu, Storytel desteğiyle hazırlanan “Nilay Örnek ile… Nasıl Olunur?” adlı podcast serisinin ilk bölüm konuğu…

Gazetecilikten profesyonel konuşmacılığa nasıl geçti? Ne gibi zorluklar çekti, çekiyor? Bu işin perde arkası nasıl? İyi bir konuşmacı olmanın formülleri nelerdir? Tek kişilik gösteriler bu dönemde niye arttı? İkizleri yeni dünyaya gelmişti, bir purosu ve 34 TL’si kalmıştı… Sonra neler oldu? Türkiye’nin profesyonel anlamda en çok konuşma yapan kişilerinden Kuzuloğlu anlatıyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar