Ekrem İmamoğlu Zeytinburnu Mithatpaşa’da semt pazarını ziyaret etti

Ekrem İmamoğlu sokakta vatandaşlarla bir arada olmaya devam ediyor. Zeytinburnu Mithatpaşa’daki çarşamba pazarını ziyaret ederek programına başlayan İmamoğlu, pazardaki seçmenle temaslarda bulundu. 31 Mart Yerel Seçimlerinde AKP’nin yüzde 49, CHP’nin yüzde 47 oy aldığı mahallede, İmamoğlu’na ilgi büyüktü.

Her yaştan insanın sevgi gösterisiyle karşılaşan İmamoğlu, sloganlar ve destek sözcükleriyle pazarı gezdi. Küçük bir çocuğun kulağına söylediklerinden sonra gözleri dolan İmamoğlu “Neden gözleriniz doldu?” sorusuna “Duygusal biriyim, duyduklarım karşısında gözüme bir şey kaçmış olabilir benim de” diyerek cevap verdi. Hakkında sosyal medyada yayınlanan videolar hakkında da konuşan İmamoğlu, “Hakkımda kirli bilgi aktaran kurumlar olduğunu biliyorum. Masum insanların etkilenmemesini istiyorum, çabam bu yönde. O genç kardeşime de bunu yapmaya çalıştım ama dinlemedi” dedi.

Kendisine sarılan ve fotoğraf çektirmek isteyen kişiler tarafından sık sık durdurulan İmamoğlu, pazar ziyaretinin ardından diğer programına geçmek üzere Mithatpaşa’dan ayrıldı.


Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar