Yıldırım ve İmamoğlu’nun katılacağı ortak yayın pazar günü yapılacak ve İsmail Küçükkaya sunacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayları Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı televizyon programı için, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ile CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ortak açıklama yaptı. Açıklamaya göre ortak yayın, 16 Haziran Pazar günü 21.00’de Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacak. Yayının moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya üstlenecek.

23 Haziran’daki İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanlık seçimi için gündemde tartışılan ve iki adayın katılacağı televizyon programıyla ilgili olarak, Ünal ve Altay İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde bir araya geldi. İki parti arasında varılan mutabakata göre, İsmail Küçükkaya’nın yöneteceği yayında iki adaya da eşit sayıda süre verilerek, eşit sayıda soru sorulacak.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar