Mesut Özil’e Londra’da bıçaklı saldırı

Arsenal forması giyen Mesut Özil, takım arkadaşı Sead Kolasinac ile Londra’nın kuzeyindeki Golders Green bölgesinde bulunduğu sırada motosikletli kişiler tarafından saldırıya uğradı.

Yayımlanan 8 saniyelik görüntüde araçtan çıkartılmak istenen Özil’in yardımına Kolasinac yetişiyor ve eli bıçaklı saldırganları savuşturuyor.

Sonrasında araca binen Özil, hareket etmeye çalışsa da aracı yol ortasında bırakıp yakındaki Türk restoranına girip yardım istiyor. Restoran çalışanlarının dışarı çıkmasının ardından yüzleri görülmeyen kasklı saldırganların olay yerinden kaçtığı görülüyor.

Daily Mail’in haberine göre görgü tanığı Azuka Alintah, “Özil, dehşete düşmüş görünüyordu. Can havliyle kaçıyor gibiydi” dedi.

Mesut Özil’in yardım istemek için restorana girdiği sırada motosikletli kişiler tarafından kovalandığını söyleyen Alintah “Kasklarını çıkartmamışlardı, siyah giymişlerdi. Bu sıcak havaya rağmen uzun kollu giymişlerdi” diye konuştu.

Soygun amaçlı yapıldığı tahmin edilen saldırı sonrası olay yerine polis çağrıldı. İfadeleri alınan iki yıldız futbolcunun da sağlık durumları iyi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar