YÖK, ODTÜ Rektörü Verşan Kök hakkında inceleme başlattı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Kavaklık bölgesinde ağaçların kesilerek yurt inşaatının ruhsatsız bir şekilde başlaması üzerine Mimarlar Odası, ODTÜ Rektörü Verşan Kök hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Candan’ın aktardığına göre YÖK, Verşan Kök hakkında inceleme başlattı.

Ne olmuştu?

Çankaya Belediyesi ekipleri geçtiğimiz günlerde Kavaklık’a gelmiş ve Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdu inşaatının ruhsatsız olduğu gerekçesiyle yıkım hazırlıkları yapmıştı. Yıkım işleminin önümüzdeki günlerde başlayacağı bildirilmişti.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar