Medyascope Gündem (13 Eylül 2019) – Ümit Kumcuoğlu: “Türkiye ekonomisinin esnekliğini ve uyum kabiliyetini kaybetmediğini gördük”

Medyascope Gündem’de Merkez Bankası’nın faiz kararını değerlendiren Kare Portföy Genel Müdürü Ümit Kumcuoğlu, faiz indirimi kararının ardından Türkiye ekonomisinin esnekliğini ve uyum kabiliyetini yitirmediğinin gözlemlendiğini, kısa sürede kapanan cari açıkla birlikte, uzun vadede daha az borçlanarak ekonominin dengelenmesinin faydalı olabileceğini söyledi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar