Zırhlı aracın çarptığı 6 yaşındaki Efe yaşam savaşını kaybetti

Diyarbakır merkez Bağlar ilçesinde önceki gün sokakta oynarken zırhlı aracın çarpması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede tedavi edilen 6 yaşındaki Efe Tektekin, bugün sabah saatlerinde yaşam savaşını kaybetti. Tektekin’in dedesi Mehmet Tektekin de geçen yıl TOMA çarpması sonucu yaşamını yitirmişti.


Merkez Bağlar ilçesi 5 Nisan Mahallesi Emek Caddesi üzerinde seyir halinde olan zırhlı aracın önceki gün sokakta oynarken çarptığı 6 yaşındaki Efe Tektekin, ağır yaralı olarak Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi altına alındı. Efe, tüm müdahalelere rağmen bu sabah yaşamını yitirdi. Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne otopsi işlemleri için getirilen Tektekin’in cenazesi, Yeniköy Mezarlığı’nda defnedilecek. Efe Tektekin’in dedesi 85 yaşındaki Mehmet Tektekin de, 6 Haziran 2018’de TOMA’nın çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar