Gazete Duvar İngilizce yayına başladı – Cansu Çamlıbel: “Türkiye’de olan biteni, dünyaya, doğru, tarafsız ve özgün bir şekilde ileteceğiz”

Gazete Duvar, Duvar English adıyla İngilizce yayına başladı.

Gazeteci Cansu Çamlıbel yönetimindeki Duvar English‘in yazar kadrosunda Kemal Can, Ece Temelkuran, Aydın Selcen, Ezgi Başaran, İrfan Aktan, Önder Algedik, Uğur Gürses, Mühdan Sağlam, Mehveş Evin, Fehim Taştekin, Ali Tufan Koç, Ceren Ergenç ve Bahadır Özgür gibi isimler yer alıyor.

Duvar English’i ve yayın politikasını, Cansu Çamlıbel ile konuştuk. Türkiye’de olan bitenleri, dünyaya, doğru, tarafsız ve özgün bir şekilde iletmeyi amaçladıklarını söyleyen Çamlıbel, editoryal çizgilerinin Gazete Duvar ile benzer olacağını belirtti.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar