“Aşk, Büyü, vs.” filminin ekibiyle söyleşi: “Filmin iki kadının arasında yaşanan aşkla bir derdi yok, asıl hikaye sınıfsal çatışma”

Yönetmen Ümit Ünal‘ın yeni filmi “Aşk, Büyü, vs.”56. Antalya Altın Portakal Film Festivali‘nde dünya prömiyerini yaparak ilk kez seyirci karşısına çıktı. Biri zengin diğeri fakir iki kadın arasında yaşanan aşkı konu edinen filmi ve Antalya Altın Portakal Film Festivali’ni filmin yönetmeni Ümit Ünal, başrol oyuncuları Ece Dizdar ve Selen Uçer ile konuştuk.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar