Ada Sahilleri (59): Special One’ın dönüşü, Tottenham’a ve Premier League’e ne katabilir?

Mert Aydın ve Alp Ulagay dünya sporunu Londra’dan takip ediyor:

Special One’ın dönüşü: Mourinho niye geldi? Tottenham’a ve Premier League’e ne katabilir? Poch’un ayrılmasındaki önemli sebepler neler oldu? Mourinho ne yaparsa başarılı kabul edilebilir? Premier League’de bundan sonra kovulma sırası hangi teknik direktöre gelecek?

Premier League’de zirve mücadelesi. Talih ve tesadüfler de bu kez Liverpool’un yanında mı? Liverpool’u şampiyonluk yolundan ne çevirebilir? Manchester City gözünü Şampiyonlar Ligi’ne mi çevirmeli? Jeremy Vardy, Leicester’ı sürüklemeye devam ediyor. Manchester United’da paraları alanlar ortada yok, sorumluluk gençlerde.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar