Eminem’den sürpriz albüm: “Music to be Murdered”

Ünlü ABD’li rap müzisyeni Eminem, sürpriz bir şekilde yeni bir albüm piyasaya sürdü. 20 şarkıdan oluşan 63 dakikalık albümün adı, “Music to be Murdered.”

Albümün ilk klibi “Darkness” isimli şarkıya çekildi.

Eminem albüm için herhangi bir tanıtım yapmadı. Albümü dijital müzik dinleme platformlarında yerini aldı. Eminem, çıkış şarkısının tanıtımını Twitter üzerinden yaptı:

“Music to be Murdered” Eminem’in 11. albümü.

Albümde geçen yıl hayatını kaybeden rap müzisyeni Juice WRLD ve Ed Sheeran da yer alıyor. ABD’li sanatçı 2018’deki “Kamikaze” adlı albümünü de yine tanıtım yapmadan piyasaya sürmüştü.

Albümde yer alan “Unaccomodating” adlı şarkısı ise şimdiden tartışmalara sebep oldu. Şarkıda Eminem kendini, 2017’de İngiltere’nin Manchester kentinde Ariana Grande konserine saldıran intihar bombacısı Salman Ramazan Abedi’ye, Irak’ın idam edilen devrik lideri Saddam Hüseyin’e ve İran Devrimi’ni gerçekleştiren Humeyni’ye benzetiyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar