Sınırsız (47): Pınar Bilir “Kazdağları’nda tahribatı bugün durdurabilsek, eski haline getirmek için en az yüz yıla ihtiyaç var”

Sınırsız’ın 47. bölümünde Çanakkale Kent Konseyi Çevre Meclisi Başkanı, Su ve Vicdan Nöbeti Koordinasyon Kurulu Üyesi Pınar Bilir, 26 Temmuz 2019’dan bu yana süren “Su ve Vicdan Nöbeti”ni, Çanakkale’nin başta Kirazlı Balaban, Bayramiç Kurşunlu ve Muratlar köylerinde maden çalışmalarına karşı devam eden direnişte gelinen son durumu Tamer Durak’a anlattı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar