Medyascope Gündem (24 Şubat 2020) Önder Algedik: “Daha fazla termik santral kapatılmalı ve artık belediyelerin asfalt ve betona endeksli belediyeciliği bırakmalarını sağlamalıyız”

Medyascope Gündem’de bu sabah, Kare Portföy Genel Müdürü Ümit Kumcuoğlu yeni tip koronavirüs salgınının Avrupa ve İran’a da ulaşmasının ardından küresel ekonomiye etkilerini değerlendirdi. Enerji ve iklim uzmanı Önder Algedik ise 2020 yılının iklim krizi ile mücadelede neden çok çok önemli bir yıl olduğunu ve beton asfalt belediyeciliğinden neden vazgeçilmesi gerektiğini anlattı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar