Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu görevinden istifa etti

Turkcell’in Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı özel durum açıklamasına göre, 1 Nisan 2015’ten bu yana Turkcell Genel Müdürü olarak görev yapan Kaan Terzioğlu, 15 Mart 2019’dan geçerli olmak üzere görevinden ayrılma kararı aldı. 

Turkcell Yönetim Kurulu, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan’ın Turkcell Genel Müdürlüğü görevine vekaleten atanmasına, Satış Fonksiyonundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna ise Kadri Özdal’ın vekaleten atanmasına karar verdi.

Turkcell, 8 Mart’ta da, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Tuvan Yalım’ın istifa ettiğini, yerine Hüseyin Aydın’ın atandığını KAP’a bildirmişti. Hüseyin Aydın halen Ziraat Bankası Genel Müdürü ve Türkiye Bankalar Birliği Başkanı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar