Medyascope duyurmuştu: ODTÜ’deki yönetim değişikliği resmiyet kazandı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) 13 ismin bulunduğu üniversite yönetiminden dört kişi ayrıldı, bir kişi yönetime girdi. Görevden ayrılan rektör yardımcıları Prof. Gülser Köksal ve Prof. Dilek Sanin, ODTÜ’de KYK yurduna karşı çıkan öğrencileri ikna etmek için yoğun çaba sarf etmişti. Yönetimden ayrılan Rektör Danışmanı Prof. Bahar Gedikli de ODTÜ yönetiminin Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yaptığı KYK protokolünde etkin rol oynamıştı. Yurt inşaatı için ağaçlar kesildikten sonra ise inşaatın ruhsatsız olduğu ortaya çıkmıştı.

Bu isimlerin dışında, Rektör Danışmanı Doç. Hale Işık Güler de görevinden ayrıldı. Yönetime giren tek isim Prof. Ömer Delialioğlu ise rektör danışmanı oldu.

Okulun internet sitesinden ulaşabileceğiniz yeni yönetimi ilk olarak Medyascope duyurmuştu

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar