TEAM Araştırmacısı Ulaş Tol: “İYİ Parti Cumhur İttifakı’na geçse dahi seçmeninin büyük bir kısmını yanında götüremeyecek”

Kulislerde “İYİ Parti Cumhur İttifakı’na mı yaklaşıyor” diye konuşulurken, Toplumsal Etki Araştırmaları Merkezi (TEAM) İYİ Parti seçmenini mercek altına alan kapsamlı bir rapor yayınladı. Edgar Şar, Medyascope özel yayınında o araştırmayı yapan ekipten Ulaş Tol ile konuştu. Tol’a göre, İYİ Parti Cumhur İttifakı’na geçse dahi seçmeninin çok büyük bir kısmını yanında götüremiyor.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar