Prof. Ersin Kalaycıoğlu ile söyleşi: “Popülistlerin en sevdiği şey referandumdur. Referandumlar ise diktatörleri doğurur”

Medyascope özel yayınında Sedat Pişirici’nin sorularını yanıtlayan siyaset bilimci Prof. Ersin Kalaycıoğlu, geçen hafta İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (İTÜESAM) tarafından düzenlenen “Yeni Popülizm ve Liberal Demokrasinin Geleceği” konulu çalıştaydaki “Temsili Demokrasinin Bunalımları ve Popülizm” başlıklı sunumu çerçevesinde, dünyada ve Türkiye’de popülizmi değerlendirdi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar