Farklı Bakış (103): İş modellerinde iklimle gelen yeni dönem

Şüphesiz ki son dönemin en popüler konuların biri iklim krizi. Bu kriz iş modellerinin de değişimine sebep oluyor. İş modelleri nasıl değişiyor? Bu değişim bir problem midir, yoksa herkes için yeni fırsatlar yaratabilir mi?

Farklı Bakış‘ın 14.bölümünde açtığım iklim krizi dosyasına 101. ve 103. bölümlerde iki yeni program daha eklemiştim. Bu programlarda iklim krizinin ekonomik modellerle çözülmesi gerektiğini savunmuştum. Farklı Bakış’ın bu bölümünde ise iklim krizinin yarattığı yeni dalga ile ilgili size fikir vermeyi amaçlıyorum.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar