Ha Geldi, Ha Gelecek (9): Teknoloji devlerininin, otomotiv sektörünün koronavirüs ile sınavı

Yeni sezonda Aykut İbrişim, Sertaç Doğanay, Umut Ekmekçi Türkiye, ABD ve Almanya’dan bağlanarak teknoloji gündemindeki konuları tartışıyor.

Bu bölümde koronavirüs salgınının teknoloji devlerinin üretimlerine olan kritik etkisi ve üretimi durdurmaları ana gündemi oluşturuyor. Yerli üretim kavramı üzerinden Dr. Umut Ekmekçi, Alman otomotiv endüstrisi ve Türkiye’nin elektrikli araç üretimi üzerine görüşlerini dile getiriyor. Programda, DisneyPlus’ın lansmanı sonrası bir anda abone sayısını nasıl artırdığı, Netflix ve diğer abonelik modeli üzerine çalışan markalarla rekabeti ve içerik üretimi için ayırdığı bütçe de konuşuluyor. 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar