CHP’den mahalle mahalle “31 Mart’ta oy kullanmamış komşunu sandığa taşı” kampanyası

CHP, iptal edilerek 23 Haziran’da tekrarlanmasına karar verilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde yürüteceği kampanyasına başladı. Hedef kitlesi ise sandığa gitmeyen yaklaşık 1 milyon 700 bin seçmen.

İstanbul’da her mahallenin sandığa gitmeyen seçmen sayısını tespit eden CHP, “Komşumuz sandığa gitmedi” sloganıyla hazırladığı broşürleri, kapı kapı dolaşıp dağıtmaya başladı.

31 Mart seçimlerinin “hiçbir hukuki dayanağa sahip olmadan, sadece iktidar partisinin baskıları ve keyfi talimatlarıyla iptal edildiğinin” belirtildiği broşürde, “Türkiye’nin en büyük demokrasi sınavını vereceği 23 Haziran 2019 günü oyumuzu kullanalım!” çağrısında bulunuluyor. 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar