25. yaşını kutlayan Evrensel gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Fatih Polat: “Gerçeği halka ulaştırmak için çektiğimiz meşakkatin içinde Evrensel var”

Evrensel gazetesi, bu yıl 25. yaşını kutluyor. Kuruluşundan bu yana gazetenin kadrosunda yer alan ve altı yıldır da Genel Yayın Yönetmeni olan Fatih Polat, Medyascope’a konuştu. Polat, “Gerçeği halka ulaştırmak için çektiğimiz meşakkatin içinde Evrensel var. Habere yaklaşım biçimimizde karşılaştığımız zorlukların toplum olarak iyi gazetecilik yapmak için herkesin zorluğu olduğunu düşünüyoruz. İyi gazeteciliğin ödüllendirilmesi bizim de ödüllendirilmemiz anlamına geliyor” dedi. 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar