Medyascope Gündem (22 Ekim 2019) – Ahmet İnsel: “Lübnan, Şili ve Azerbaycan’da, Arjantin’de halk iktisadi tıkanma kadar, yöneticilerin basiretsizliğine karşı harekete geçiyor”

Medyascope Gündem’de bu sabah Ahmet İnsel, Şili, Arjantin, Azerbaycan, Lübnan, Hong Kong, İspanya ve Fransa’daki sokak hareketlerini değerlendirdi. İnsel “Hong Kong ve İspanya’daki protestoları sebep açısından ayrı tutarak, dünyadaki sokak hareketlerini çoğunlukla yöneticilerin basiretsiz ve eşitliği bozan politikalarına karşı çıkan gençlerin başlattığını ve iktisadi yavaşlamanın da bunu hızlandırdığını söyledi. Ahmet İnsel ayrıca, Hakan Atilla’nın Borsa İstanbul (BIST) Genel Müdürlüğü’ne atanmasının BIST’in uluslararası piyasalarda kredibilitesini azaltacağını söyledi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar