İntihar eden arkadaşlarını anmak isteyen İstanbul Üniversitesi öğrencilerine özel güvenlik ve polis müdahale etti

15 Şubat’ta intihar eden İstanbul Üniversitesi öğrencisi Hakan Taşdemir için bugün arkadaşları İletişim Fakültesi önünde açıklama yaptı. Açıklamanın ardından Hakan Taşdemir yazan kağıtları fakülteye asmak isteyen üniversitelilere özel güvenlik ve polis müdahale etti. 

Açıklamalarında “Biz her gün sıra arkadaşlarımızın intihar ettiğini duymak istemiyoruz” diyen üniversiteliler, “Cebimizdeki parayı sayarak dışarı çıkmak, yemeğe, ulaşıma gelen her zamlarla yaşamak istemiyoruz” dedi. 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar