Instagram’ın en çok beğeni rekoru kırıldı: 25 milyon beğeni alan bir yumurta, rekorun yeni sahibi

Instagram’da en çok beğenilen fotoğraf, bugüne değin 18 milyondan fazla beğeni almış ABD’li model Kylie Jenner’a aitti. Bugün itibariyle bu rekor, 25 milyona yakın beğeni alan sıradan, normal bir yumurta tarafından kırıldı.

Instagram’da en çok beğeni alan fotoğraf kime ait? Bu sorunun bazen aklımıza takıldığı olmuştur. Bugüne dek bu rekor, ABD’li model Kylie Jenner’a aitti. Jenner’ın bebeğinin dünyaya geldiğini duyurduğu 7 Şubat 2018 tarihli fotoğraf, bugüne dek 18 milyonu aşkın beğeni almıştı.


https://www.instagram.com/p/Be3rTNplCHf/

Fakat Jenner’ın rekoru bir yıl kadar bile sürmedi. Kime ait olduğu bilinmeyen “world_record_egg” (Dünya Rekoru Yumurtası) isimli 4 Ocak 2019 tarihinde açılmış bir instagram hesabı, bu rekoru kırdı. Yumurtanın şu ana dek 25 milyona yakın beğenisi bulunuyor.

https://www.instagram.com/p/BsOGulcndj-/

Öte yandan Kylie Jenner, kendi Instagram hesabından yayınladığı ve bir yumurtayı kırdığı videoda, “Bu küçük yumurtayı şimdi alın” dedi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar