Ekrem İmamoğlu Ankara’da konuştu: “Demokrasimize büyük bir darbe vurulmuştur, ancak her şey çok güzel olacak”

31 Mart’ta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu Ankara’da konuştu ve “Demokrasimize büyük bir darbe vurulmuştur ancak her şey çok güzel olacak” dedi.

CHP Parti Meclisi sonrası bir açıklama yapan İmamoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Verimli bir toplantı oldu. Elbette sürece karşı tepkilerimiz var. Tüm süreci genel başkanımız grup toplantısında anlatacak. Bu süreci hep beraber tamir ve tedavi etmeliyiz. Milletimize şunu söyleyelim gerçekten her şey çok güzel olacak. Hep beraber çok güzel işlet başaracağız. Hem demokrasimiz hem İstanbul adına.”

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar