Binali Yıldırım: “23 Haziran’da İstanbul bayramı var”

AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Binali Yıldırım, 23 Haziran’da tekrarlanacak İstanbul seçimleri öncesi seçim kampanyasına devam ediyor. Cuma namazını Sultanahmet Camii’nde kılan Binali Yıldırım, hem cemaatle hem de camiyi gezmeye gelenlere buluştu. Herkesin Kadir Gecesi’ni ve Ramazan bayramını kutlayan Yıldırım, cami çıkışında “23 Haziran’da İstanbul bayramı var” dedi.

Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını almasının ardından, kaldırılıp kaldırılmayacağı tartışma konusu olan Kitap ve Kültür Fuarı’nın 38’incisi Sultanahmet Meydanı’nda kurulmuştu. Fuar alanını gezen Binali Yıldırım, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma’nın “Müslümanlarda Yanlış Din Anlayışları” kitabını aldı ve imzalattı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar