“Past Present Future” Gecesi 30 Temmuz’da If Beşiktaş’ta

“Past Present Future” iki bölümden oluşan, Uzakdoğu ses paletlerinden klasik müziğe, oradan günümüz progresif rock ve çağdaş müziğe kadar farklı duraklardan geçen bir serüven vaat ediyor.

Konserin ilk bölümünde Mustafa Khetty ilk albümü “Mozaick” ile Batı ve Doğu seslerini, ritimlerini, rock ve dünya müziği ile harmanlayıp dinleyiciye sunuyor.

Konserin ikinci bölümünde ise Murat Cem Orhan, Ender Akay ve Cem Ergunoğlu’nun ortak projesi “Safahat” dinleyiciyle buluşacak. Birçok enstrümanın ortak diliyle oluşan “Safahat”, Uzakdoğu’dan başlayıp Osmanlı topraklarına ve batıya uzanıyor. Çeşitli kompozisyonlardan oluşan çağdaş Türk müzikal yolculuğunda orkestraya Onur Nar önderlik edecek.

“Past Present Future” 30 Temmuz akşamı saat 20:30’da If Beşiktaş Performance Hall’de.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar