Prof. Dr. Özcan Köknel ile söyleşi: “Güleryüzlü ve uzlaşmacı politika izleyen belki kısa vadede kazanmaz, ama uzun vadede mutlaka kazanır”

“Bilgenin Aynası”, gazeteci yazar Mert İnan tarafından yazılmış, Prof. Dr. Özcan Köknel‘in hayatını ve Türkiye’ye bakışını odağına alıyor. “Hocaların hocası” olarak bilinen Köknel, Türkiye’de ve ülkemizde 60 yılı aşkın bir süredir psikiyatriyi öğretmeye devam ediyor.

Biz de Medyascope olarak, 91 yaşındaki Özcan Hoca’nın evine gittik ve onunla kitap özelinde bir röportaj gerçekleştirdik.

Kitap, Özcan Köknel’in çocukluğundan başlayıp doktor olduktan sonra Türkiye’de tanık olduğu ruhsal sıkıntılar üzerine.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar