Sarphan Uzunoğlu ile Lübnan protestolarının nedenleri ve sonuçları üzerine söyleşi: “Aslında böyle bir protesto dalgasının bugüne kadar gerçekleşmemiş olması asıl sürpriz”

Lübnan’da 17 Ekim 2019’da başlayan protestoların amacı, hükümetin tütün, benzin, sosyal medya ve WhatsApp başta olmak üzere iletişim platformları için yeni vergi tasarısını duyurmasıydı. Sahra Atila, Lübnan’da yaşanan protestoları, Dr. Sarphan Uzunoğlu ile konuştu. Protestoların neden ve sonuçlarını anlatan Uzunoğlu, “Böyle bir protesto dalgasının bugüne kadar gerçekleşmemiş olması aslında sürpriz” dedi. 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar