Erkek şiddeti devam ediyor: Bir kadın daha çocuklarının gözü önünde bıçaklanarak öldürüldü

Çiğdem Tokgöz (25) iki çocuk annesiydi ve Kayseri’de yaşıyordu. Dün gece birlikte olduğu erkek tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Olay, dün akşam saatlerinde Kayseri’nin Talas ilçesinde meydana geldi. Çiğdem Tokgöz ile birlikte yaşadığı Aslan A. (41) arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Tartışma esnasında katil zanlısı Aslan A., mutfaktan aldığı bıçakla Tokgöz’ü vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Tokgöz çocuklarının gözünün önünde yaşamını yitirirken, Aslan A. ise kaçtı. Kadının çığlıklarını duyan komşuların ihbarı üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Çilingir yardımıyla eve giren sağlık görevlilerince yapılan kontrolde Çiğdem Tokgöz’ün olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yerinden kaçan Aslan A., aynı gece içerisinde polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar