A Milli Futbol Takımı bu hafta, EURO 2020 finalleri için son iki maça çıkıyor


Süper Lig 11. haftanın maçlarının ardından milli araya girdi. EURO 2020 elemelerinde H grubunda yer alan Türkiye A Milli Futbol Takımı, 19 puan ile lider konumda. Aynı puandaki Fransa’ya karşı oynadığı iki maçta dört puan toplayan milliler, ikili averaj neticesinde lider. Grup aşamasında son iki maçına çıkacak olan ay-yıldızlı ekip, perşembe akşamı Türk Telekom Stadı’nda İzlanda’yı konuk edecek. Karşılaşma saat 20.00’de başlayacak.

Milli Takım, İzlanda’yı yendiği takdirde EURO 2020 finallerine katılmayı garantileyecek. Milliler eleme grubundaki son maçı ise pazar günü Andorra deplasmanında oynayacak.

Milli takımın H grubunda puan puana olduğu Fransa ise perşembe günü Moldova karşısında Stade de France’da sahada olacak. Fransa, pazar günü son maçında Arnavutluk ile deplasmanda karşılaşacak.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar