“Kültürel değerler üzerinden toplumsal ayrışma azalırken muhalefetin gündemine daha çok sosyo-ekonomik meseleleri alması gerekiyor”- Berk Esen ile söyleşi

Gülçin Karabağ‘ın konuğu Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Berk Esen ile yeni parti oluşumlarından, HDP’nin erken seçim çağrısına, dış politikanın seçmenin oy davranışına yansımasından, ekonomik krize ve yeniden başlayan kültürel kodlar üzerinden yapılan toplumsal kutuplaşma tartışmasına Türkiye iç siyasetinde ele alınan ve üzerinde durulması gereken gündem başlıklarını değerlendirdi.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar