“Televizyon toplumuyuz hâlâ, insanlar dünya görüşlerine göre kanal seçiyor ve kendi seslerinin yankılarını duyarak yaşıyorlar” – Prof. Dr. Aslı Tunç ile söyleşi

Gülçin Karabağ, konuğu İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aslı Tunç ile, kaleme aldığı ve Kasım 2019’da KONDA tarafından yayımlanan “Medya Raporu: Televizyonla Değişen Algılar, Sosyal Medyanın Yükselişi-On Yıllık Medya Serüvenimiz 2008-2018” başlıklı rapor üzerine söyleşti.

Raporun tamamı için tıklayınız.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar