Hablemitoğlu suikastının şüphelisi yakalandı — Şengül Hablemitoğlu: “Adalet dilenmiyoruz, hakkımız olan adaleti istiyoruz”

Doç. Dr. Necip Hablemitoğlu suikastının 17. yılında Şengül Hablemitoğlu ve ailenin avukatı Ersan Barkın, suikasta ilişkin bir şüphelinin Ukrayna’da yakalanmasının ardından basın açıklaması yaptı. 

“Devlet bugün geldiğimiz noktada kendi iç hesaplaşmalarının faturasını masum vatandaşlara ödetemez” diyen Hablemitoğlu “Adalet dilenmiyoruz, hakkımız olan adaleti istiyoruz” dedi. 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar