Gazeteci Ümit Genç ile söyleşi: “Ünal Karaman ile Ahmet Ağaoğlu’nun arası iletişimsizlik yüzünden açıldı”

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print

Trabzonspor’u takip eden gazeteci Ümit Genç, Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman’ın istifasını yorumladı. Genç, Ünal Karaman ile Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu arasındaki iletişim eksikliği Ünal Hoca’nın istifasına kadar gitti. İki taraftan birinin geri adım atmasıyla problem çözülecektir” dedi.

Süper Lig’in 15. haftasında Trabzonspor kendi evinde Denizlispor’a 2-1 yenilmiş, bir sonraki hafta gelen Konyaspor galibiyetinin ardından başkan Ahmet Ağaoğlu, takımı ve teknik heyeti galibiyete rağmen eleştirmişti.

Cumartesi günü 6-2 kazanılan Kayserispor maçı sonrası basın toplantısında Ünal Karaman’a Başkan Ağaoğlu’nun söylemleriyle ilgili düşünceleri soruldu. Karaman ise Ağaoğlu’nun bazen taraftar kimliğini hatırladığını, buna istinaden yorumlarda bulunduğunu söyledi ve “Her taraftarın söylemine cevap verecek pozisyonda görmüyorum kendimi” dedi.

Trabzonspor Kulübü ise Youtube kanalında basın toplantısını paylaşırken Ünal Karaman’a Ahmet Ağaoğlu’nun demeçleriyle ilgili sorulan soruyu ve Karaman’ın cevabını yayınlamadı.

Gazeteci Ümit Genç ile söyleşiyi dinlemek için:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print
  • Medyascope
  • Medyascope Plus