Medyascope Elazığ’da – Tamer Durak, depremin merkez üssü Sivrice’den bildiriyor

Medyascope, geçen cuma akşamı 6,8’lik depremle sarsılan Elazığ’dan gelişmeleri aktarmaya devam ediyor. Tamer Durak, bugün depremin merkez üssü Sivrice’ydi. Eksi 4 derecelerde seyreden soğukta, evleri zarar gören halkın neler yaşadığını anlattı.

Elazığ’da sağlam yerleşkelerde artan ev kiraları ve Kültür Park’ta Suriyeli mültecilerle yaşanan gerilimleri de yerinden aktaran Durak ile, tarama çalışmalarını ve depremden sonraki dördüncü günde yaraların nasıl sarıldığını konuştuk.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar