Açık Oturum (230): İdlib – Türkiye-Suriye krizinde sonun başlangıcı mı? Aydın Sezer, Seda Altuğ ve Sinan Ülgen ile söyleşi

Gülçin Karabağ, Açık Oturum‘un 230. bölümünde konukları Medya Günlüğü yazarı ve Rusya uzmanı Aydın Sezer, Ekonomi ve Dış Politika Araştırmaları Merkezi (EDAM) Başkanı Sinan Ülgen ve Boğaziçi Üniversitesi Atatürk Enstitüsü Öğretim Üyesi Dr. Seda Altuğ ile İdlib’deki son gelişmeleri değerlendirdi. Programda Suriye sahasındaki aktörlerin konumu, Türkiye-ABD-Rusya ilişkileri, tarihsel süreçte Suriye iç savaşı ve göç meselesi ele alındı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar