Açık Oturum (232): Türkiye-Rusya ilişkilerinin dünü, bugünü ve yarını – Sinan Birdal, Aydın Selcen ve Kerim Has ile söyleşi

Medyascope Açık Oturumu‘nun 232. bölümünde Alphan Telek, konukları Yrd. Doç. Dr. Sinan Birdal, Dr. Kerim Has ve Gazeteduvar yazarı Aydın Selcen ile Türkiye-Rusya ilişkilerinin dünü, bugünü ve geleceğini ele aldı. Programda ilişkilerin bugüne kadar nasıl bir seyir izlediği, bugün Libya ve İdlib’in ilişkilerde nasıl bir yer kapladığı ve ilişkilerin geleceği tartışıldı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar