Gürkan Korkmaz: “Ali İsmail Korkmaz davası kararında tüm dosyanın aksine bir hüküm verildi”

Ali İsmail Korkmaz’ın Gezi döneminde Eskişehir’de dövülerek öldürülmesi davasında daha önce Yargıtay 1. Ceza Dairesi yerel mahkemenin kararını usul yönünden bozmuştu. Bugün sanıklar polis memuru Hüseyin Engin ve fırıncı Ebubekir Harlar’a ceza verildi. Kayseri 3 . Ağır Ceza Mahkemesi polis memuru Hüseyin Engin’e 7 ay 15 gün, fırıncı Ebubekir Harlar’a ise 6 yıl 8 ay hapis cezası verdi.

Gürkan Korkmaz: “Kararda tüm dosyanın aksine bir hüküm verildi”

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/316195806″ params=”color=ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar