Binali Yıldırım, İkitelli Cemevi’ni ziyaret etti, Küçükçekmeceliler ile buluştu

Kamera/Kurgu: Emrecan Kaya

Binali Yıldırım, Haliç Kongre Merkezi’nde Ordulularla yapılan kahvaltı buluşması ve Milli Gazete’ye ziyaretin ardından öğle saatlerinde Küçükçekmece’ye geldi. Mehmet Akif Mahallesi halkıyla buluşan Yıldırım, İkitelli Cemevi’ni ziyaret etti.

“Pazar günü inşallah sandığa gideceğiz. İstanbul’un gelecek 5 yılı için kararınızı vereceksiniz.” diyen Yıldırım, “Sandıkta destan yazacak mıyız? 31 Mart’ta yarım kalan hesabı görecek miyiz? Allah gayretinizi artırsın. Sağ olun, var olun.” dedi. Yaklaşık 40 dakika süren görüşmenin ardından Yıldırım, cemevinden ayrıldı.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar