A Milli Futbol Takımı EURO 2020’de

EURO 2020 elemeleri H grubunda yer alan A Milli Futbol Takım, gruptan çıkmayı son maçı öncesi garantiledi ve EURO 2020 finallerine gitmeye hak kazandı.

Türkiye A Milli Futbol Takım dün akşam TT Arena’da İzlanda ile 0-0 berabere kaldı. TT Arena’da konuk ettiğimiz İzlanda’nın milli marşını maç başlamadan hemen önce tribünlerin büyük çoğunluğu ıslıkladı. Karşılaşma öncesinde H grubunda 19 puan ile lider olan ay-yıldızlı ekip, 15 puandaki en yakın takipçisi İzlanda ile berabere kalınca, grup maçlarının bitimine bir maç kala dört puanlık farkı korudu ve gruptan çıkmayı garantiledi. Milli takım, eleme grubundaki son maçı için pazar günü Andorra deplasmanında sahaya çıkacak.

Milli takım ile dün akşamki maçlar öncesinde puan puana olan son dünya şampiyonu Fransa ise dün akşam Paris’teki Stade de France’da Moldova‘yı konuk etti. Karşılaşmayı 2-1 kazanan Fransa puanını 22’ye yükseltti ve gruptan çıkmayı garantileyen diğer takım oldu.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar