EuroLeague’de Fenerbahçe dipte, Efes zirvede

Fenerbahçe Beko dün arka arkaya çıktığı ikinci deplasman maçında İspanyol temsilcisi Barcelona ile karşılaştı. Parkeden 89-63 yenik ayrılan Fenerbahçe Beko, dokuzuncu maçta yedinci mağlubiyetini aldı. Kötü gidişe bir türlü “dur” diyemeyen Sarı-Lacivertliler, 18 takımlı ligde 17. sırada yer alıyor.

Fenerbahçe yarın akşam Fransa’nın ASVEL takımıyla yine deplasmanda karşılaşacak. Üç maçlık deplasman serisine geçen haftaki 88-70’lik CSKA Moskova mağlubiyetiyle başlayan Fenerbahçe Beko, Fransa’dan galibiyetle dönmenin ve bu kötü gidişi sonlandırmanın hesabını yapıyor.

EuroLeague’de ikinci sırada bulunan Anadolu Efes ise bu akşam İtalya’nın Olimpia Milano takımıyla deplasmanda karşılaşacak.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar