ABD’li şarkıcı Lady Gaga’nın köpeklerini kaçıran beş kişi tutuklandı

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print

Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Los Angeles kenti polisinden perşembe (20 Nisan) günü yapılan açıklamada, şarkıcı Lady Gaga’nın Fransız buldog cinsi köpeklerini geri getiren kadın da dahil olmak üzere beş kişinin tutuklandığı belirtildi.

ABD’li şarkıcı Lady Gaga’nın köpeğini çalan biri kadın toplam beş kişinin tutuklandığı açıklandı. Los Angeles polisinin yaptığı açıklamada, köpek hırsızlarının köpekleri çok değerli oldukları ve binlerce dolara satabilecekleri için çaldıkları, olayın Lady Gaga ile doğrudan bir ilgisi olmadığı belirtildi.  

Yetkililer, Lady Gaga’nın köpeklerini bulana 500 bin dolar ödül vereceğini açıklamasının üzerine köpekleri polis merkezine götüren kadının da zanlılarla bağlantısı ortaya çıkarıldığı için tutuklandığını açıkladı.

Lady Gaga’nın köpeklerinin bakıcısı Ryan Fischer ise hırsızların kendisine silahla saldırdığını ve ölümden döndüğünü söyledi. Fischer, saldırıya uğradığında yanında Asya, Koji ve Gustav adlı köpeklerin olduğunu ve saldırıda hırsızların Koji ve Gustav’ı çaldıklarını anlattı.

Derleyen: Zelal Direkçi

Share on facebook
Share on twitter
Share on pocket
Share on email
Share on print
  • Medyascope
  • Medyascope Plus