Notre Dame de Paris müzikali İstanbul’da

Victor Hugo’nun unutulmaz aşk hikâyesi Notre Dame’ın Kamburu’ndan uyarlanan Notre Dame de Paris müzikali, 21 performans için 9-25 Mart tarihleri arasında Zorlu PSM Ana Tiyatro’ya geliyor.

Notre Dame de Paris

Sergilendiği tüm şehirlerde büyük ilgi gören ve bundan 3 yıl önce Zorlu PSM’de de İngilizce oynanan ve tüm biletleri tükenen müzikal; bu defa orijinal dilinde, Fransızca olarak izleyicisiyle buluşuyor. Dünyaca ünlü müzikal Notre Dame de Paris ilk olarak 18 Eylül 1998’de Paris’te bulunan Paris Kongre Sarayı’nda perdesini açtı. Bu modern düzenlemenin müzikleri Riccardo Cocciante’ye, sözleri ise Luc Plamondon’a ait. 

 Guinness Rekorlar kitabında “ilk yılında en çok izleyiciye ulaşan müzikal” olarak yer alan Notre Dame de Paris, unutulmaz şarkılarıyla uzun yıllar boyunca müzik listelerinde üst sıradaydı.

 

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar