Medyascope Kaz Dağları’nda: Kirazlı’ya fidan diken Akşener’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Gel bu katliamı yerinde gör” çağrısı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Kaz Dağları’ndaki Kirazlı bölgesindeydi. Fidan diken Akşener, “Sayın Erdoğan’ın buraya gelmesini ve bu katliamı görmesini talep ediyorum” dedi. Kanadalı Alamos Gold şirketinin siyanürle altın çıkarmasını protesto etme amaçlı başlatılan “Su ve Vicdan Nöbeti” de aralıksız devam ediyor. İbrahim Yayan’ın izlenimleri.

Medyascope'a destek olmak ister misiniz?

Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılmak için desteğinize ihtiyacımız var

Merhabalar!

Medyascope olarak Ağustos 2015’ten itibaren, çölleşen haber ikliminde her kesimden herkese su verecek bir vaha olmaya çalışıyoruz. Özgürlüğümüzden, bağımsızlığımızdan, ve çok yanlı habercilik anlayışımızdan taviz vermemekte kararlıyız. Çoğunlukla gençlerden oluşan kadromuzla, dijital medyanın olanaklarını kullanarak yayın yapıyor ve her geçen gün hem içerik hem de teknik olarak büyüyoruz. Hedefimiz yayın gün ve saatlerimizi artırmak; içeriklerimizi daha da zenginleştirmek. Bu da sizin desteklerinizle mümkün. Çok teşekkürler.  

Öne Çıkanlar